بازسازی ساختمان

“گروه خدمات ساختمانی سون” با سال ها تجربه در جهت ارائه خدمات ساختمانی اعم از بازسازی ساختمان ، کاشی کاری، سنگ کاری، سرامیک کاری و همچنین اعزام نیروی خبره اعم از بنای ساختمان، سنگ کار، کاشی کار، گچکار ، نقاش و کارگر ساختمان جهت پروژه ها و همچنین با در دسترس داشتن رزومه کاری قوی به علت کار درپروژه های بزرگ توانایی این را دارد که آمادگی خود را جهت هرگونه نیاز در ساخت و ساز در عرصه ظهور بگذارد.

یکی از شاخه های مهم کاری این مجموعه، بازسازی ساختمان می باشد.در حال حاضر به علت بالا بودن هزینه های نوسازی و ساخت مجدد، بازسازی ساختمان یکی از بهترین گزینه ها در جهت ارتقا سطح کیفی ساختمان ها مورد توجه قرار گرفته است.

بازسازی ساختمان  شامل مرمت و تعمیرهر بخش از ساختمان با توجه به نیاز مشتری، تعیین می شود و با مشاوره گروه خدمات ساختمانی سون گام موثری در جهت بهبود سطح کیفی و زیبایی یک پروژه برداشت.

همچنین صدها پروژه کوچک و بزرگ اعم از مسکونی، اداری و تجاری توسط این گروه بازسازی شده است که خود دال بر وجود نیروهای خبره در این زمینه می باشد.

بیان ضروری این نکته در خصوص گروه خدمات ساختمانی سون این است که طبق سلیقه و خواست مشتریان پروژه ها به دو صورت زیر انجام می گردد:

-اول:صفر تا صد کار با گروه ما بوده(اعم از خرید مصالح و ارسال به محل و اعزام به کار و شروع کار) و تماماً زیر نظر کارفرما خواهد بود.

-دوم:خرید و تأمین مصالح از سوی کارفرما انجام شده و پرسنل گروه  صرفاً جهت شروع به کار در محل حاضرو کار را آغاز می کنند.

 

 بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمان و موارد حائز اهمیت در آن:

-تعیین موقعیت محل بازسازی توسط مشتری

-مشاوره با گروه خدمات ساختمانی به جهت هزینه هرچه کمتر و بیشترین بازدهی

-برآورد هزینه بابت آنچه باید صورت گیرد و طرح ریزی ابتدایی

-آماده سازی موقعیت با توجه به وضعیت ساختمان و رعایت استانداردهای ساختمانی و سلیقه مشتری و طرح ریزی نهایی

-آماده سازی مصالح و ابزار و ادوات ساختمانی

-و در نهایت پس از بازسازی و نوسازی ساختمان تحویل مشتری خواهد شد.

در بازسازی ساختمان یکی از مواردی که غالباً مشتریان خواهان آن هستند مسئله مربوط به زیبایی ساختمان است که این امر اگر بدون در نظر گرفتن شرایط ساختمان و صرفاً در نظر گرفتن زیبایی آن صورت گیرد ممکن است دچار موارد ذیل گردد:

-صرف هزینه بالا بدون در نظر گرفته شدن کیفیت

-عدم همخوانی کیفیت مصالح با مکان در نظر گرفته شده

-عمر نامناسب به علت عدم بررسی کیفی و…

بنابراین بازسازی ساختمان بدون در نظر گرفتن موارد فوق و صرفاً ایجاد تغییر به علت چشم نوازی محیط می تواند شخص را متضرر سازد.

در این بخش می توان به اهمیت کیفیت نازک کاری ساختمان که شامل(سنگ کاری-سرامیک کاری-کاشی کاری-گچ کاری-نقاشی-نورپردازی-تعویض لوله های پوسیده ) است اشاره کرد که کیفیت سنگ کاری و سرامیک کاری و کاشی کاری نقش به سزایی در بازسازی ساختمان و مبحث زیبایی شناسی آن دارد اشاره کرد.

 

بازسازی ساختمان 

 

اهمیت سنگ کاری در بازسازی ساختمان

همانطور که به اهمیت نازک کاری در بازسازی ساختمان اشاره کردیم باید خاطر نشان شد که یکی از ارکان نازک کاری،سنگ کاری ساختمان است که کیفیت سنگ کاری شامل مواردی است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

-نوع و کیفیت سنگ های به کار گرفته شده در پروژه

-نحوه سنگ کاری به تناسب محل مورد استفاده وکاربرد آن

– کیفیت کار شخص سنگ کار در به کار بستن سنگ ها و انجام امورسنگ کاری به نحوی که از نظر فنی ،کیفی و زیبایی شناسی قابل قبول باشد.

 

 

اهمیت کاشی کاری در بازسازی ساختمان

کاشی کاری در ایران معمولا به دوصورت مدرن و سنتی صورت میگیرد که در هردو نوع این کاشی کاری ها طرح و کیفیت و دوام کاشی حرف اول را می زند.

در کاشی کاری مدرن معمولا برای فضاهای عمومی ویا به سفارش مستقیم مشتریان جهت قسمت های مسکونی به علت خلوت بودن طرح ها و یا نمود چند بعدی دادن به محیط استفاده می گردد.

کاشی کاری سنتی بعضاً در طرح های رستورانی و یا طراحی های حمام های ترکی کاربرد دارد و مبنای آن حفظ رنگ و لعاب کاشی کاری و معماری های سنتی ایرانی می باشد.

کاشی های در سه درجه بندی (درجه یک-درجه دو-درجه سه) در بازار موجود می باشد که با توجه به نوع استفاده آنها در محیط انتخاب می گرددهرچند اگر یک مشاوره حرفه ای ساختمانی در دسترس داشته باشید حتماً نوع اول آن را به شما پیشنهاد خواهدکرد.زیرا اگر جنس کاشی در جه دوو سه انتخاب شود،درست است که در نظر اول کمتر هزینه کرده اید اما در بلند مدت دوامی نخواهد داشت و مستلزم هزینه دوباره خواهد بود.به علاوه هرچقدر هم که کاشی کار حرفه ای باشد ودرنصب کاشی ها اهتمام  ورزد  باز هم  نمای کاشی درجه یک به گونه ی دیگری از آب درخواهد آمد.

 

 

اهمیت گچ کاری در بازسازی ساختمان

به طور معمول در گچ کاری ساختمان گچی که مورد استفاده قرار می گیرد گچ مخصوص سفید کاری است که این نوع گچ هم  داراری سه نوع(درجه یک-دو-سه) است که قاعدتاً پیشنهاد ما گچ مرغوب درجه یک است.

در گچ کاری ساختمان بیش  از آنکه مرغوبیت گچ اهمیت داشته باشد زبردستی گچ کار مهم است که اصطلاحاً گچ را با بالاترین کیفیت ممکن استفاده کند .

پس از آن گچ کار زبردستی که از عهده ابزار زدن برآید.چرا که ابزار زنی در محل به جا و با مدل مناسب اثر به سزایی درنمای ساختمان بازسازی شده دارد.

 

 

اهمیت نقاشی در بازسازی ساختمان

نقاشی ساختمان تقریباً در مراحل پایانی بازسازی ساختمان صورت می گیرد و همچنان از نظر گروه ساختمانی سون باید از بهترین کیفیت رنگ و بهترین کیفیت کاری نقاش بهره برد.

پس از نقاشی ساختمان نکته بسیار مهم نورپردازی است که می تواند روح تازه ای به محیط بخشیده و فضا را چشم نواز جلوه دهد.

و در آخر…

قبل از هرگونه بازسازی و یا زیباسازی ساختمان نکته بسیارمهم برای” گروه خدمات ساختمانی سون” زیرسازی مناسب است که می تواند شامل تعویض لوله های پوسیده و زیرسازی دیوارهای نامناسب باشد.

امید است با ارائه بهترین روش های بازسازی ساختمان گامی موثر در رسیدن اهداف مشتریان محترم به آنچه خواهان آن هستند بردارد.

 

بازسازی ساختمان