کاشی کاری نمای ساختمان

سنگ کاری نمای ساختمان
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

کاشی کاری نمای ساختمان

کاشی کار و سنگ کار در تهران

شرکت خدمات ساختمانی سون اولین ارائه دهنده نیروی کاشی کار در تهران و سنگ کار در تهران به صورت آنلاین میباشد و دارای مجوزهای لازم جهت ارائه خدمات ساختمانی در شهر تهران میباشد.

در اولین نگاه به هر ساختمان نمای بیرونی ساختمان به چشم می خورد و کاشی کاری نمای ساختمان امری مهم در زیبایی و جلوه ساختمان می باشد. ظاهر ساختمان برای همه افراد قابل توجه است و اگر نمای ساختمان ظاهری مناسب نداشته باشد در اولین نگاه فرد را از خود دور می کند و دید بدی را در وی به وجود می آورد و شاید با اولین نگاه افراد از ورود به ساختمان پشیمان شوند. بنابراین کاشی کاری و سنگ کاری نمای ساختمان را هر گز فراموش نکنید و بسیار به آن توجه کنید.

گروه خدمات ساختمانی سون در این زمینه همراه شما خواهد بود و با طرح های زیبا و مدرن سرامیک کاری و سنگ کاری، ساختمان ها و برج های شما را زیبا تر از همیشه خواهد نمود. گروه خدماتی سون از کاشی کار و سنگ کار ماهر در این امر بهره می برد و شما با خیال راحت می توانید کار خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار لذت ببرید.

 

 

در کاشی کاری ساختمان یکی از موارد بسیار مهم نحوه بندکشی می باشد که باید با ظرافت تمام انجام شود. کاشی کار باید در این زمینه خبره باشد و با توجه به گستردگی این علم باید بتوانند مناسب با نوع ساختمان و نوع کاربری آن بهترین شیوه کاشی کاری را در ساختمان به کار ببرد. گروه سون استادان ماهر سنگ کار را در اختیار شما خواهد گذاشت و در این زمینه به شما مشاوره خواهد داد و درعین حال با ارزان ترین قیمت با کیفیت ترین نمای ساختمان را به دست آورید.

 

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که فرق کاشی و سرامیک در چیست؟

در واقع می توان گفت کاشی از دو بخش سفالی و لعاب تشکیل شده است. بخش سوالی که بخش اصلی و پایه کاشی است و روی آن یک لعاب می زنند که از جنس ماده ای شیشه ای می باشد. سرامیک نیز یک ماده غیر معدنی جامد است که حال اگر روی کاشی از لعاب سرامیکی استفاده کنیم به آن کاشی، سرامیک یا کاشی سرامیکی گفته می شود.

شما نباید نگران انتخاب کاشی و سرامیک باشید زیرا سرامیک کار همه این تفاوت ها را به خوبی می داند و می تواند شما را در این زمینه راهنمایی نماید.

سرامیک در نماهای خارجی ساختمان به ویژه در نواحی با آب و هوای سرد بیشتر مورد استفاده می باشد. سرامیک از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند و در نتیجه در مناطق با رطوبت زیاد نیز مورد استفاده می باشد. سرامیک کار باید تمامی این موارد را بداند و با توجه به شرایط مختلف سرامیک کاری های متفاوتی را انجام دهد.

گروه خدمات ساختمانی سون در عرصه کاشی کاری نمای ساختمان تجربه ای طولانی دارد و با سون دیگر نگران نمای بیرونی ساختمان خود نباشید و این کار را به گروه سون بسپارید. کلیه اصول مربوط به سنگ کاری، کاشی کاری و سنگ کاری با اصول پایه ای و علم روز در این گروه انجام می شود. با گروه ما با بیش از ۳۰ سال تجربه و بیش از ۳۴۰ پروژه عظیم و موفق در این زمینه همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.